Kamihaya CMS (1.7.0) - en to be translation catalogue (58 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: more
be: болей

en: On
be: На

en: view
be: глядзець

en: File
be: Файл

en: Reset
be: Скінуць

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Center
be: Цэнтр

en: Category
be: Катэгорыя

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Help
be: Дапамога

en: Default
be: Прадвызначана

en: Top
be: Верх

en: Text
be: Тэкст

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Content type
be: Тып змесціва

en: file
be: файл

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Page
be: Старонка

en: Bottom
be: Знізу

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: API Key
be: Ключ API

en: Width
be: Шырыня

en: 1 day
be: 1 дзень

en: Background color
be: Колер фона

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: Color
be: Колер

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Authored on
be: Дата:

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Apply
be: Ужыць

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: 1 minute
be: 1 хвіліна

en: @count hours
be: @count гдз

en: 1 week
be: 1 тыдзень

en: parent
be: бацькоўская

en: Administrator
be: Адміністратар

en: File download
be: Файл загружаецца

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Search form
be: Форма пошуку

en: Powered by Drupal
be: Працуе на Drupal

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў
