Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: error
cy: gwall

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: Country
cy: Gwlad

en: Name
cy: Enw

en: Error
cy: Gwall

en: Phone
cy: ffôn

en: General
cy: Cyffredinol

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Users
cy: Defnyddwyr

en: Save settings
cy: Cadw gosodiadau

en: City
cy: Tref
