Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: error
km: កំហុស

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Error
km: កំហុស

en: General
km: ទូទៅ​

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Save changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់
