Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Transaction ID
kn: ವ್ಯವಹರಿಸಿದ ಐಡಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: error
kn: ದೋಷ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು
