Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: error
my: မှားယွင်းချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Name
my: အမည်

en: Form ID
my: ဖောင်အမှတ်

en: Error
my: အမှား

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်
