Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Description
ne: विवरण

en: error
ne: त्रुटि

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Email
ne: ईमेल

en: Error
ne: त्रुटि

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस
