Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Transaction ID
nl: Transactienummer

en: Description
nl: Beschrijving

en: Currency
nl: Valuta

en: error
nl: fout

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: Country
nl: Land

en: Name
nl: Naam

en: Form ID
nl: Formulier-ID

en: Email
nl: E-mail

en: Error
nl: Fout

en: Amount
nl: Bedrag

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: General
nl: Algemeen

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Users
nl: Gebruikers

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: First Name
nl: Voornaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: City
nl: Plaats

en: Post Code
nl: Postcode

en: Test Mode
nl: Test modus

en: Test Merchant ID
nl: Testverkoper-ID

en: Address 2
nl: Adres 2

en: Address 1
nl: Adres 1

en: Configuration saved!
nl: Instellingen opgeslagen
