Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Description
nn: Beskriving

en: error
nn: feil

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Country
nn: Land

en: Name
nn: Namn

en: Error
nn: Feil

en: Phone
nn: Telefon

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Users
nn: Brukarar

en: Save changes
nn: Lagre endringar

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar

en: City
nn: By
