Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Transaction ID
oc: ID de transaccion

en: Description
oc: Descripcion

en: Currency
oc: Devisa

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: Test
oc: Testar

en: Country
oc: País

en: Name
oc: Nom

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Amount
oc: Montant

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Users
oc: Utilizaires

en: Save changes
oc: Enregistrar los cambiaments

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: First Name
oc: Prenom

en: Last Name
oc: Nom d'Ostal

en: City
oc: Vila
