Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Error
ps: تیروتنه

en: General
ps: ټوليز

en: Configuration
ps: سازول

en: Users
ps: غړي

en: Save changes
ps: بدلونونه خوندي کول

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول
