Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Transaction ID
si: ගණුදෙණු අංකය

en: Description
si: විස්තරය

en: Currency
si: මුදල් වර්ගය

en: error
si: දෝෂය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Error
si: දෝෂය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්
