Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Description
sl: Opis

en: error
sl: napaka

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: Error
sl: Napaka

en: General
sl: Splošno

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Users
sl: Uporabniki

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve
