Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Description
sr: Опис

en: error
sr: грешка

en: Edit
sr: Измени

en: Country
sr: Земља

en: Name
sr: Име

en: Form ID
sr: ID форме

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Error
sr: Грешка

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања
