Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: error
am: ስህተት

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: ID
am: አይዲ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Error
am: ስህተት

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ
