Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: error
ar: خطأ

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Test
ar: الاختبار

en: Country
ar: الدولة

en: Name
ar: الاسم

en: Form ID
ar: رقم الاستمارة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Error
ar: خطأ

en: Amount
ar: المبلغ

en: General
ar: عام

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Users
ar: المستخدمين

en: Save changes
ar: حفظ التغييرات

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Live
ar: مباشر
