Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Description
az: İzahat

en: error
az: səhv

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Country
az: Ölkə

en: Name
az: Ad

en: Form ID
az: Forma İD-si

en: ID
az: İD

en: Error
az: Səhv

en: General
az: Əsas

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Live
az: Canlı
