Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Description
bn: বিবরণ

en: error
bn: ত্রুটি

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Name
bn: নাম

en: Email
bn: ইমেইল

en: Error
bn: ত্রুটি

en: General
bn: সাধারণ

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: Save settings
bn: সেটিংস সংরক্ষণ কর
