Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Name
bo: མིང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Save changes
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས
