Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Description
bs: Opis

en: error
bs: greška

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Country
bs: Zemlja

en: Name
bs: Ime

en: Error
bs: Greška

en: Users
bs: Korisnici

en: Save changes
bs: Snimi promjene

en: Save settings
bs: Sačuvaj postavke
