Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Transaction ID
ca: ID de la transacció

en: Description
ca: Descripció

en: Currency
ca: Moneda

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Test
ca: Prova

en: Country
ca: País

en: Name
ca: Nom

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Amount
ca: Import

en: Phone
ca: Telèfon

en: Configuration
ca: Configuració

en: Users
ca: Usuaris

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: City
ca: Ciutat

en: Post Code
ca: Codi postal

en: Live
ca: En viu

en: Address 2
ca: Adreça 2
