Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (31 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Transaction ID
de: Transaktions-ID

en: Description
de: Beschreibung

en: Currency
de: Währung

en: error
de: Fehler

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Country
de: Land

en: Form ID
de: Formular-ID

en: Email
de: E-Mail

en: Error
de: Fehler

en: Please enter a valid email address.
de: Bitte geben Sie eine gültige E-Mail-Adresse ein.

en: Amount
de: Betrag

en: Phone
de: Telefonnummer

en: General
de: Allgemein

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Users
de: Benutzer

en: Save changes
de: Änderungen speichern

en: Save settings
de: Einstellungen speichern

en: First Name
de: Vorname

en: Last Name
de: Nachname

en: City
de: Stadt

en: Post Code
de: Postleitzahl

en: Saving...
de: Speichere...

en: Test Mode
de: Testmodus

en: Test Merchant ID
de: Test Händler-ID

en: Please enter a valid phone number.
de: Bitte geben Sie eine gültige Telefonnummer ein.

en: Address 2
de: Adresszeile 2

en: Address 1
de: Adresszeile 1

en: Configuration saved!
de: Konfiguration gespeichert!
