Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: error
eo: eraro

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Country
eo: Lando

en: Name
eo: Nomo

en: Form ID
eo: Formularo ID

en: ID
eo: Identigilo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Error
eo: Eraro

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Users
eo: Uzantoj

en: Save settings
eo: Konservu agordojn

en: City
eo: Urbo

en: Address 2
eo: Adreso 2

en: Address 1
eo: Adreso 1
