Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Transaction ID
et: Ülekande ID

en: Description
et: Kirjeldus

en: Currency
et: Valuuta

en: error
et: veateade

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Country
et: Riik

en: Name
et: Nimi

en: Form ID
et: Vormi ID

en: Email
et: E-kiri

en: Error
et: Viga

en: Amount
et: Kogus

en: Phone
et: Telefon

en: General
et: Üldine

en: Configuration
et: Seadistus

en: Users
et: Kasutajad

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: City
et: Linn

en: Address 2
et: Aadress 2

en: Address 1
et: Aadress 1
