Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: error
fil: mali

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Name
fil: Pangalan

en: Error
fil: Mali

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos

en: Users
fil: Mga tagagamit

en: Save settings
fil: Pangalagaan ang mga pagtatakda
