Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (31 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Transaction ID
fr: Identifiant (ID) de transaction

en: Currency
fr: Devise

en: error
fr: erreur

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Edit
fr: Modifier

en: Test
fr: Tester

en: Country
fr: Pays

en: Name
fr: Nom

en: Form ID
fr: Identifiant (ID) du formulaire

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Email
fr: Courriel

en: Error
fr: Erreur

en: Please enter a valid email address.
fr: Veuillez saisir une adresse de courriel valide.

en: Amount
fr: Montant

en: Phone
fr: Téléphone

en: General
fr: Général

en: Users
fr: Utilisateurs

en: Save changes
fr: Enregistrer les modifications

en: Save settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: First Name
fr: Prénom

en: Last Name
fr: Nom de famille

en: City
fr: Ville

en: Post Code
fr: Code postal

en: Live
fr: En direct

en: Saving...
fr: Enregistrement en cours...

en: Test Mode
fr: Mode Test

en: Test Merchant ID
fr: Identifiant de marchand de test

en: Address 2
fr: Adresse 2

en: Address 1
fr: Adresse 1
