Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to ga translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Country
ga: Tír

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Phone
ga: Fón

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: First Name
ga: Ainm

en: Last Name
ga: Sloinne

en: City
ga: Cathair

en: Address 2
ga: Seoladh 2

en: Address 1
ga: Seoladh 1
