Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Transaction ID
gl: ID de transacción

en: Description
gl: Descrición

en: Currency
gl: Divisa

en: error
gl: erro

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Test
gl: Proba

en: Country
gl: País

en: Name
gl: Nome

en: Form ID
gl: ID do formulario

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Error
gl: Erro

en: Amount
gl: Cantidade

en: Phone
gl: Teléfono

en: General
gl: Xeral

en: Configuration
gl: Configuración

en: Users
gl: Usuarios

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Live
gl: Vista previa

en: Test Mode
gl: Modo de Proba
