Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Transaction ID
hr: ID transakcije

en: Description
hr: Opis

en: Currency
hr: Valuta

en: error
hr: greška

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Country
hr: Država

en: Name
hr: Naziv

en: Form ID
hr: ID obrasca

en: Email
hr: E-pošta

en: Error
hr: Greška

en: Amount
hr: Iznos

en: Phone
hr: Telefon

en: General
hr: Općenito

en: Configuration
hr: Postavke

en: Users
hr: Korisnici

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: Last Name
hr: Prezime
