Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Description
is: Lýsing

en: Currency
is: Gjaldmiðill

en: error
is: villa

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Test
is: Prófa

en: Country
is: Land

en: Name
is: Nafn

en: Form ID
is: Kenni forms

en: ID
is: Kenni

en: Email
is: Netfang

en: Error
is: Villa

en: Amount
is: Upphæð

en: Phone
is: Sími

en: General
is: Almennt

en: Users
is: Notendur

en: Save changes
is: Vista breytingar

en: Save settings
is: Vista stillingar

en: Last Name
is: Eftirnafn

en: City
is: Borg
