Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (27 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Transaction ID
it: ID transazione

en: Description
it: Descrizione

en: Currency
it: Valuta

en: error
it: errore

en: Yes
it: Sì

en: Edit
it: Modifica

en: Country
it: Paese

en: Name
it: Nome

en: Form ID
it: ID del form

en: Email
it: E-mail

en: Error
it: Errore

en: Amount
it: Importo

en: Phone
it: Telefono

en: General
it: Generale

en: Configuration
it: Configurazione

en: Users
it: Utenti

en: Save changes
it: Salva le modifiche

en: Save settings
it: Salva le impostazioni

en: First Name
it: Nome

en: Last Name
it: Cognome

en: City
it: Città

en: Post Code
it: Codice postale

en: Test Mode
it: Modalità test

en: Test Merchant ID
it: ID negoziante per test

en: Address 2
it: Indirizzo 2

en: Address 1
it: Indirizzo 1
