Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Transaction ID
kk: Операцияның идентификаторы

en: Description
kk: Сипаттама

en: error
kk: Қате

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Test
kk: Тест

en: Name
kk: Аты

en: Error
kk: Қате

en: General
kk: Басты

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау
