Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Transaction ID
lv: Darījuma ID

en: Description
lv: Apraksts

en: Currency
lv: Valūta

en: error
lv: kļūda

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Test
lv: Tests

en: Country
lv: Valsts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Form ID
lv: Formas ID

en: Email
lv: E-pasts

en: Error
lv: Kļūda

en: Amount
lv: Summa

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: General
lv: Galvenie

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Users
lv: Lietotāji

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: City
lv: Pilsēta

en: Live
lv: Tiešraide
