Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: error
pa: ਗ਼ਲਤੀ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ
