Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Transaction ID
pl: ID transakcji

en: Description
pl: Opis

en: Currency
pl: Waluta

en: error
pl: błąd

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Country
pl: Państwo

en: Name
pl: Nazwa

en: Form ID
pl: ID formularza

en: Error
pl: Błąd

en: Please enter a valid email address.
pl: Proszę wpisać poprawny adres e-mail.

en: Amount
pl: Ilość

en: Phone
pl: Telefon

en: General
pl: Ogólne

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: City
pl: Miasto

en: Post Code
pl: Kod pocztowy

en: Address 2
pl: Adres c.d.

en: Address 1
pl: Adres
