Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (30 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Transaction ID
pt: ID da transação

en: Description
pt: Descrição

en: Currency
pt: Moeda Corrente

en: error
pt: erro

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Edit
pt: Editar

en: Test
pt: Teste

en: Country
pt: País

en: Name
pt: Nome

en: Form ID
pt: ID do formulário

en: Error
pt: Erro

en: Please enter a valid email address.
pt: Favor adicionar um e-mail válido.

en: Amount
pt: Valor

en: Phone
pt: Telefone

en: General
pt: Geral

en: Configuration
pt: Configurações

en: Users
pt: Usuários

en: Save changes
pt: Salvar alterações

en: Save settings
pt: Salvar as configurações

en: First Name
pt: Nome

en: Last Name
pt: Sobrenome

en: City
pt: Cidade

en: Post Code
pt: Código Postal

en: Live
pt: Ao Vivo

en: Test Mode
pt: Modo Teste

en: Test Merchant ID
pt: Merchant ID de teste

en: Address 2
pt: Endereço 2

en: Address 1
pt: Endereço 1
