Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (31 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Transaction ID
ru: Код транзакции

en: Description
ru: Описание

en: Currency
ru: Валюта

en: error
ru: ошибка

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Edit
ru: Редактировать

en: Test
ru: Тест

en: Country
ru: Страна

en: Name
ru: Название

en: Form ID
ru: ID формы

en: Error
ru: Ошибка

en: Please enter a valid email address.
ru: Пожалуйста, введите корректный email-адрес.

en: Amount
ru: Сумма

en: Phone
ru: Телефон

en: General
ru: Общий

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Users
ru: Пользователи

en: Save changes
ru: Сохранить изменения

en: Save settings
ru: Сохранить настройки

en: First Name
ru: Имя

en: Last Name
ru: Фамилия

en: City
ru: Город

en: Post Code
ru: Почтовый индекс

en: Live
ru: Действующий

en: Test Mode
ru: Тестовый режим

en: Please enter a valid phone number.
ru: Пожалуйста, введите корректный номер.

en: Address 2
ru: Адрес 2

en: Address 1
ru: Улица, дом, этаж

en: Configuration saved!
ru: Настройки сохранены!
