Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Description
sq: Përshkrimi

en: error
sq: gabim

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: Error
sq: Gabim

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Users
sq: Përdorues

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat
