Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Transaction ID
ta: பரிவர்த்தனை ௮டையாளம்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Currency
ta: நாணயம்

en: error
ta: பிழை

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Test
ta: சோதனை

en: Country
ta: நாடு

en: Name
ta: பெயர்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Error
ta: பிழை

en: General
ta: பொது

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Users
ta: பயனாளர்கள்

en: Save changes
ta: மாற்றங்களை சேமி

en: Save settings
ta: அமைவுகளை சேமி
