Kashing Payments (8.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Currency
ur: کرنسی

en: error
ur: نقص

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Edit
ur: تدوین

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: Country
ur: ملک

en: Name
ur: نام

en: Form ID
ur: فارم کی آئی ڈی

en: ID
ur: شناخت

en: Email
ur: ای میل

en: Error
ur: خرابی

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں
