Kaziranga (8.x-1.2-alpha1) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Author
bs: Autor

en: Published
bs: Objavljeno

en: Not published
bs: Nije objavljeno

en: Main navigation
bs: Glavna navigacija

en: Powered by Drupal
bs: Napravljeno na Drupalu

en: Status messages
bs: Statusne poruke

en: Main page content
bs: Sadržaj glavne stranice

en: Footer menu
bs: Footer meni

en: Site branding
bs: Osnovne informacije o stranici

en: User account menu
bs: Korisnički meni
