Kaziranga (8.x-1.2-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Author
cy: Awdur

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Not published
cy: Heb ei gyhoeddi

en: Powered by Drupal
cy: Wedi ei bŵeru gan Drupal
