Kaziranga (8.x-1.2-alpha1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Author
fr: Auteur

en: Published
fr: Publié

en: Not published
fr: Non publié

en: Main navigation
fr: Navigation principale

en: Powered by Drupal
fr: Propulsé par Drupal

en: Status messages
fr: Messages de statut

en: Main page content
fr: Contenu de la page principale

en: Footer menu
fr: Menu Pied de page

en: Last saved
fr: Dernier enregistrement

en: Not saved yet
fr: Pas encore enregistré

en: Site branding
fr: Identité du site

en: User account menu
fr: Menu du compte de l'utilisateur
