Kaziranga (8.x-1.2-alpha1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Author
ku: نووسەر

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Not published
ku: بڵاو نه‌کرایه‌وه‌

en: Powered by Drupal
ku: بە دروپاڵ کاردەکات

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی
