Kaziranga (8.x-1.2-alpha1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Author
mr: लेखक

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Not published
mr: अप्रकाशित

en: Powered by Drupal
mr: 'द्रुपल'मध्ये बनवलेली साईट
