Kaziranga (8.x-1.2-alpha1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Author
sq: Autori

en: Published
sq: Publikuar

en: Not published
sq: I pa publikuar

en: Powered by Drupal
sq: Fuqizuar nga Drupal
