Kaziranga (8.x-1.2-alpha1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Author
tr: Yazar

en: Published
tr: Yayında

en: Not published
tr: Yayınlanmamış

en: Main navigation
tr: Ana gezinti menüsü

en: Powered by Drupal
tr: Drupal tabanlıdır

en: Status messages
tr: Durum mesajları

en: Main page content
tr: Ana sayfa içeriği

en: Footer menu
tr: Alt bilgi menüsü

en: Last saved
tr: Son kaydedilen

en: Not saved yet
tr: Henüz kaydedilmedi

en: Site branding
tr: Site markası

en: User account menu
tr: Kullanıcı hesap menüsü
