Kaziranga (8.x-1.2-alpha2) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Author
am: ደራሲ

en: Published
am: የታተመ

en: Main navigation
am: ዋና ምናሌ

en: Powered by Drupal
am: በድሩፓል የሚንቀሳቀስ

en: Status messages
am: የሁኔት መልዕክቶች

en: Main page content
am: የመነሻ ገጽ ይዘት

en: Site branding
am: የድህረ ገዕ መለያ

en: User account menu
am: የተጠቃሚ መለያ ምናሌ
