Kaziranga (8.x-1.2-alpha2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Author
ar: المؤلف

en: Published
ar: منشور

en: Not published
ar: لم ينشر

en: Powered by Drupal
ar: يستخدم دروبال

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية
