Kaziranga (8.x-1.2-alpha2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Author
az: Müəllif

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Not published
az: Dərc olunmayıb

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
