Kaziranga (8.x-1.2-alpha2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Not published
bo: ཁྱབ་སྤེལ་བྱས་མེད

en: Powered by Drupal
bo: Drupal ཡིས་མཁོ་འདོན་བྱས

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན
